ART / Lithographs / Litograph 7358192
nr 735 8192
LITOGRAPH
efter Picasso, subject size: 58x40,
efter Picasso, motivets mått: 58x40
800
SEK 300
Monday January 23 2012
at 18:45:46
23/1 18:38:45